Zbieramy nakrętki dla Elwirki i Tobiaszka
Zbieramy wszystkie plastikowe nakrętki:
- po napojach, syropach, sokach
- po kosmetykach, kremach, szamponach, paście do zębów,
- po chemii, proszkach do prania, płynach do płukania itd.
- po ketchupach, olejach, musztardach itd.
Zbiórkę prowadzi p. Monika Merda (nakrętki po napojach i produktach spożywczych) i p. Ewa Bąk (wszystkie rodzaje nakrętek)
Prosimy nakętki po napojach i produktach spożywczych przynosić w oddzielnych workach.
POMÓŻMY CHORYM DZIECIOM JEDNOCZEŚNIE DBAJĄC O ŚRODOWISKO !!!