W dniu 13 listopada wszyscy ubraliśmy się na galowo. W tym dniu odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Akademię przygotowały p. Wioletta Gała, Walentyna Wilk, Małgorzata Gojević. Oprócz uczniów z gimnazjum oraz klasy VISP wystąpiły również dzieci z klas młodszych oraz z oddziału przedszkolnego przygotowane przez p. Aldonę Chrząstek i Małgorzatę Dziwińską. Na koniec pani Dyrektor Anna Gała podziękowała za przygotowanie tej ważnej uroczystości oraz wręczyła dyplomy i nagrody uczniom i uczennicom, którzy wzięli udział w Eko-Konkursie polegającym na zbiórce makulatury w szkole. I miejsce zajęła Patrycja Brondel z klasy V, II miejsce Bartosz Berski -uczeń klasy IIISP, a III miejsce - Paulinka Dróżdż z klasy II SP. Gratulujemy!













