W dniu 7 marca w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Kobiet. Chłopcy z klasy III gimnazjum: Piotr Muras, Paweł Chrząstek, Krzysztof Boral i Marek Dróżdż wraz z wychowawcą panem Pawłem Urbaniakiem przygotowali dla kobiet z naszej szkoły wiele atrakcji. Jedną z nich był turniej "Jaka to melodia?", w którym wystąpiły uczennice klas IV -VI, a w rolę prowadzącego Roberta Janowskiego wcielił się Marek Dróżdż. Uczennice Kinga Pietraszewska i Dagmara Strączyńska dotarły do finału i udało im się odgadnąć wszystkie melodie. Jako gość programu wystąpiła Maryla Rodowicz (nasza solistka Kasia Chrząstek) w piosence "Łatwopalni".
Kolejną atrakcją była Familiada, w której do boju stanęły dwie rodziny. W skład rodziny uczennic z klas gimnazjalnych weszły: Asia Gawrońska, Karolina Zalas, Kasia Michoń, Dominika Pietraszewska, Weronika Szyda i Ola Śliwakowska, natomiast drugą rodzinę reprezentowały panie pracujące w szkole: Agnieszka Berska, Małgorzata Dziwińska, Aldona Chrząstek, Lidia Danielewska, Anna Misiewicz i Ewa Kuchcińska. Familiadę poprowadził Krzysztof Boral. Turniej wygrały gimnazjalistki, a w nagrodę otrzymały kosz cukierków dla wszystkich kobiet w szkole. Uroczystość uświetnił występ uczennic z klasy II SP, makarenę pokazały: Zuzia Solus, Paulina Dróżdż, Kornelia Michoń, Julia Szymocha i Nikola Latosińska. Wszyscy bawiliśmy się wspaniale.
autor: E. Kuchcińska








