Z ogromną radością i dumą informujemy, że w naszej szkole oficjalnie zakończyła się wielka akcja charytatywna zorganizowana z okazji Dnia Dziecka. Celem zbiórki było wsparcie małych podopiecznych objętych opieką częstochowskiego Hospicjum, ich rodzeństwa oraz dzieci osieroconych.
Słowa głębokiej wdzięczności i serdeczne podziękowania składamy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły
za wspaniały dar serca, wrażliwość i bezinteresowną pomoc!
Dzięki Waszej niesamowitej hojności zgromadziliśmy mnóstwo artykułów codziennego użytku i upominków, które wywołają uśmiech na twarzach dzieci. Wśród przekazanych przez Was rzeczy znalazły się artykuły pierwszej potrzeby oraz wspaniałe upominki edukacyjne, w tym: zabawki edukacyjne, gry planszowe, puzzle,słodycze, drobne upominki dla najmłodszych i kosmetyki pielęgnacyjne.
Wszystkie dary, zgodnie z wymogami sanitarnymi, zostały przekazane jakorzeczy całkowicie nowe. Wasze zaangażowanie pokazało, jak silna i zjednoczona wokół czynienia dobra potrafi być społeczność Szkoły Podstawowej w Konarach.
Podarowaliśmy dzieciom uśmiech!
I. Lara