Dnia 17 września 2025 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Ich celem było wyłonienie przedstawicieli uczniów, którzy będą reprezentować społeczność uczniowską oraz organizować różnorodne wydarzenia i akcje w szkole. W głosowaniu wzięli udział wszyscy uczniowie, którzy mieli możliwość oddania swojego głosu na kandydata lub kandydatkę, których uważali za najlepiej reprezentujących ich potrzeby i pomysły. W tym roku do Samorządu Uczniowskiego zgłosiło się wielu kandydatów. Byli to: Kalina Magiera -klasa IV, Lea Magiera - klasa VIII, Antonina Pietraszewska - klasa VIII, Jakub Sech - kl VIII, Kacper Walaszczyk - klasa VIII. Kandydaci prowadzili kampanię wyborczą, tworząc ciekawe plakaty, a także prezentowali swoje pomysły na forum publicznym podczas debaty wyborczej. Po zakończeniu głosowania Komisja wyborcza w składzie: Martyna Migdalska, Anna Małecka, Lena Makowska oraz Aleksander Kępa ogłosiła wyniki wyborów, które przedstawiały się następująco:
Przewodnicząca Szkoły : Antonina Pietraszewska;
Z-ca przewodniczącej- Jakub Sech;
Sekretarz- Kacper Walaszczyk
Gratulujemy nowemu zarządowi SU i życzymy im owocnej pracy!
K. Łągiewka