O szkole Baza Szkoły Kadra pedagogiczna Rada Rodziców Regulaminy i procedury-COVID-19 NASZ PATRON STATUT SZKOŁY I PROGRAM WYCHOWAWCZO-PROFILAKTYCZNY Procedury LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI

NASZ PATRON

Na placu przed budynkiem znajduje się kamień Votum Wdzięczności Janowi Pawłowi II od mieszkańców wsi Konary i Pacierzów. Co roku w Rocznicę Nadania Szkole Podstawowej imienia Jana Pawła II, a także gdy obchodzimy Dzień papieski uczniowie składają tu kwiaty oraz zapalają znicze.

Kącik Papieża Jana Pawła II.  W gablocie znajduje się Sztandar Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II.

A to już specjalna wystawa książek na temat naszego Patrona przygotowana przez panią Ewę Pośpiech z okazji Beatyfikacji Jana Pawła II.