O szkole Baza Szkoły Kadra pedagogiczna Rada Rodziców Regulaminy i procedury-COVID-19 NASZ PATRON STATUT SZKOŁY I PROGRAM WYCHOWAWCZO-PROFILAKTYCZNY Procedury LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI

Baza Szkoły

Pracownia komputerowa i monitory interaktywne

MULTIMEDIALNA TABLICA INTERAKTYWNA

Sala gimnastyczna

Boisko sportowe

Oprócz wielofunkcyjnego boiska asfaltowego do gry w piłkę nożną oraz w piłkę siatkową, na terenie szkoły znajduje się także trawiaste boisko do piłki siatkowej, bieżnia oraz skocznia w dal.

Górka saneczkowa

Na placu szkoły znajduje się także górka saneczkowa ciesząca sie dużym zainteresowaniem zimą. Wiosną oraz jesienią górka ta wykorzystywana jest podczas różnych sportowych zawodów szkolnych oraz gminnych, przebiega przez nią wtedy trasa biegów przełajowych.

Plac zabaw

Uczniowie szkoły w Konarach oraz ich młodsze rodzeństwo mogą pod opieką rodziców korzystać z placu zabaw znajdującego się na terenie szkoły. Plac zabaw został sfinansowany z budżetu gminy. Uczniowie mają do dyspozycji zestaw wykonany z drewnianycyh belek, w skład którego wchodzą: piaskownica, zjeżdżalnia, wieża z daszkiem oraz podesty. Na placu zabaw znadują się także drabinki do wspinaczki, huśtawki i koniki, ławeczki oraz tor przeszkód, wszystko to po to by nasi najmłodsi uczniowie mogli rozwijać zręczność i sprawność na świeżym powietrzu.

W roku 2015  Rada Sołecka Sołectwa Konary ufundowała kolorowy plac zabaw dla najmłodszych. Mogą z niego korzystać dzieci w wieku od 2 do 5 lat.

Biblioteka

Oprócz bogatego księgozbioru biblioteka szkolna dysponuje dwoma stanowiskami komputerowymi z połączeniem internetowym.